Zář 16

Los Monteros

do Města

Los Monteros je oblíbené letovisko situované asi 6 kilometrů východně od města Marbella. Jedná se o typické prázdninové letovisko, které se skládá hlavně ze soukromých vilek a apartmánů. Nachází se zde jeden velký hotelový komplex Hotel Los Monteros ***** (www.monteros.com) a pak také samozřejmě několik menších hotýlků.

  

Zajímavostí je, že ačkoliv se Los Monteros nachází přímo u moře a má celkem pěkné písčité pláže, tak zde ani náhodou slunění a koupání nehraje hlavní roli. Důvod za kterým návštěvníci jezdí do Los Monteros, je totiž hlavně golf. Greeny a zázemí golfistů obklopují město prakticky ze všech stran a nachází se zde hned několik golfových klubů jako například Golf Río Real, Santa Clara Golf nebo Marbella & Country club.

  

Milovníci tohoto gentlemanského sportu si zde tak přijdou opravdu na své. Hřiště jsou výborně udržované, zajímavě členité a rozlehlé. Navíc ubytovat se můžete hned na dosah.

Jinak na Los Monteros není nic tak zajímavého, je to moderní letovisko, které nemá žádné centrum ani památky, ale na relaxační dovolenou je vybaveno výborně. Mezi městem hřištěm pak prochází dálnice A7, takže je sem i výborná dopravní dostupnost.

  

 

Napiš komentář